WYCIECZKA NA ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA


19 czerwca najstarsze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Parku Rozrywki OWADOGIGANT w LubnicyGłówną atrakcją było zwiedzanie z przewodnikiem ścieżki edukacyjno-przyrodniczej z ekspozycją realistycznych modeli owadów wykonanych w gigantycznym powiększeniu. Dzieci uczestniczyły również w warsztatach paleontologicznych, podczas których szukały gipsowych odlewów owadów a potem je malowały. Po części edukacyjnej piękna pogoda umożliwiła przedszkolakom na korzystanie ze wszystkich dostępnych atrakcji znajdujących się w parku. Dzieci wróciły szczęśliwe z plecakami pełnymi wrażeń i pięknych wspomnień.




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz