WYCIECZKA NA ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA
19
czerwca najstarsze przedszkolaki wybrały
się na wycieczkę do Parku Rozrywki OWADOGIGANT w Lubnicy. Główną atrakcją było zwiedzanie z przewodnikiem
ścieżki edukacyjno-przyrodniczej z ekspozycją realistycznych modeli owadów wykonanych
w gigantycznym powiększeniu. Dzieci uczestniczyły również w warsztatach
paleontologicznych, podczas których szukały gipsowych odlewów owadów a potem je
malowały. Po części edukacyjnej piękna pogoda
umożliwiła przedszkolakom na korzystanie ze wszystkich dostępnych atrakcji znajdujących
się w parku. Dzieci
wróciły szczęśliwe z plecakami pełnymi wrażeń i pięknych wspomnień.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz